تبلیغات
حرف دل - نامه نوشت
تاریخ : دوشنبه 1 خرداد 1391 | 10:14 ب.ظ | نویسنده : عاشق

نامه نوشت:

سلام همسری،نفس من،حسابی دلم واست تنگ شده،دل توچی؟؟؟

عشقم روزای بی تو بودن سخته اما می گذره،باور کن ملالی نیست به جز دوری تو،که مطمئنم خیلی زود چشام چشات رو می بینه و لبام لبات رو میبوسه،همین برام کافیه که خوشحال باشم،گل من،هرچی بیشتر میگذره،خودمو بیشتر واسه انتخابم ستایش میکنم،شاید تو بهترین انتخابی بودی که من می تونستم داشته باشم،بدون اغراق تو بهترینی،عزیزترینی،خوشمل ترینی،مهربون ترینی،اصلا هرچی بگم بازم کم گفتم،یه عده ای میگن نباید هیچوقت این حرفا رو به شوهرت بگی آخه پر رو میشه،اما من اصلا این حرفو قبول ندارم،اگه این حرفا رو اینجا هم بهت نگم دق می کنم،باورم میکنی؟می تونی باور کنی که شدی همه ی وجودم؟همه ی زندگیم؟؟؟اوایل ازدواج زیاد به خوشبخت شدنمون ایمان نداشتم ولی الآن با همه ی وجودم و بدون هیچ شکی می گم که من با تو خوشبخت ترینم.

من به وجود تو و به حضور تو افتخار می کنم،افتخار میکنم چون می دونم داری به خاطر زندگیمون،به خاطر عشقمون تلاش میکنی،تلاشت ستودنی است،به زبون کوچه بازاری:ایولا داری،دمت گرم.

فدای مهربونیات،می دونی چقدر توی آغوشت آروم میشم؟اصلا تو مایه آرامشی.

راستی یه تشکر دیگه هم بهت بدهکارم،ممنونم عشقم،ممنونم که عشق رو بهم یاد دادی،من با تو به اوج رسیدم،با تو معنی زندگی رو فهمیدم،کاش همیشه پیشم باشی.

درسته از هم دوریم،اما همین منو بس که می دونم برای همیشه مال همیم،زندگیمون،عشقمون،احساسمون،نگاهمون،بوسه هامون،همش برای همدیگه است،من تا ابد مال توأم،تو هم بمون برای من،منو حس کن،با همه ی وجودت.

عاشقانه می پرستمت، عشق ابدی من.

 mouse code

كد ماوس

mouse code

كد ماوس